Praca nad teledyskiem do utworu "Brand New Me"

MiniaturkaAlicia Keys to laureatka 14 nagród Grammy i jedna z najsłynniejszych wokalistek świata. Jej piąta studyjna płyta "Girl on Fire", której premiera w Polsce odbyła się 27 listopada 2012 r., osiągnęła status Złotej Płyty.

Tytułowy singiel "Girl On Fire" podbił światowe listy przebojów, a jej wspólny występ z Adamem Levine z Maroon 5 uświetnił tegoroczną galę nagród Grammy Awards. Obecnie Alicia Keys pracuje nad teledyskiem do kolejnego utworu – „Brand New Me”, ale już teraz można tutaj zobaczyć, jak przebiegają przygotowania i praca na planie. Wcześniej do utworu powstał oficjalny lyric video. Zapowiada się kolejny wielki przebój obdarzonej niezwykłym głosem dziewczyny z Nowego Jorku.

Zdjęcie

Płyta "Girl on Fire" to zbiór klimatycznych, porywających piosenek i wzruszających ballad z osobistymi tekstami. Przy produkcji krążka Alicię ponownie wspomagał Kenneth ‘Babyface’ Edmonds oraz brytyjska wokalistka Emeli Sande i Jamie XX z alternatywnej formacji The xx. Oprócz charakterystycznego brzmienia fortepianu znajdziemy tu dźwięki z pogranicza elektroniki, reggae i futurystycznego soulu.

Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl