Co robi "Gruby Brzuch" w podróży?

MiniaturkaGrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, w połowie lutego ruszyli w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści odwiedzili już ponad połowę spośród piętnastu miast przewidzianych na koncertowym szlaku, a ich podróże i występy zostały zarejestrowane okiem wszechobecnej kamery.

Podobno koncerty są żywiołem GrubSona i BRK, kiedy to mogą wejść w interakcję z fanami, skierować szczery i bezkompromisowy, a zarazem pełen pozytywnej energii, przekaz w stronę publiczności. Mogli przekonać się o tym mieszkańcy kilkunastu miast, które raperzy już odwiedzili w ramach trwającej trasy Sizeer Music On Tour. Ich koncerty, począwszy od 15 lutego, zgromadziły już blisko sześciotysięczną publikę! W trakcie energetycznych występów, twórcom płyty „Gruby Brzuch”, towarzyszą inni artyści znani z tego wydawnictwa - Jotoskleja i Jarecki. Cała czwórka podróżuje po kraju nie tylko koncertując, ale również spotykając się z fanami i składając autografy na płytach i pamiątkowych zdjęciach w salonach Sizeer.

Zdjęcie

Artyści postanowili pokazać jak wyglądają przygotowania do koncertów, ich życie w trasie zza kulis oraz zanim wejdą na scenę. Szczegóły z trasy można sprawdzić za pośrednictwem videobloga.

Konkurs na Grube Bity!

Wraz z vlogiem wystartował konkurs dla producentów muzycznych. Utalentowani twórcy mogą skorzystać z numerów udostępnionych przez ekipę Grubego Brzucha w wersji acapella i stworzyć własne dzieło. Najlepsze produkcje zostaną wytypowane osobiście przez GrubSona, BRK i resztę załogi znanej z płyty „Gruby Brzuch”. Konkurs potrwa do 1 kwietnia 2013, a werdykt zostanie ogłoszony podczas ostatniego koncertu w ramach trasy Sizeer Music On Tour. Aplikacja konkursowa dostępna jest na profilu na Facebooku.


Źródło: www.netfan.pl/www.brokenmusic.pl