Beyonce twarzą letniej kolekcji H&M

MiniaturkaTwarzą letniej kampanii marki odzieżowej H&M będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek świata – Beyonce. Artystkę, której wyprzedana trasa koncertowa Mrs. Carter World Tour rozpoczyna się 15 kwietnia (25 maja Beyonce wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie!), zobaczyć będzie można w kampanii telewizyjnej i reklamach prasowych reklamujących letnią kolekcję tej popularniej sieci.

Kampania promować będzie przesłanie o tym, że kobiety potrafią być różne: silne, delikatne, zmysłowe, opiekuńcze i uwodzicielskie. Ubrania z tej kolekcji trafią do sprzedaży na początku maja b.r. „Zawsze ceniłam markę H&M za jej nastawienie na zabawę i przystępność cenową. Ujęła mnie też koncepcja, w której cechy kobiety symbolizowane są przez cztery żywioły – ogień, wodę, ziemię i wiatr. Sesja zdjęciowa towarzysząca kampanii odbywała się w przepięknej scenerii wysp tropikalnych. Bardziej przypominało to kręcenie teledysku, niż reklamy” opowiada Beyonce.

Zdjęcie

„Letnią kampania H&M z Beyonce w roli głównej określiłbym słowami: fantazja, czar, dramat, raj. Niewiarygodne było to, z jaką łatwością filmowało nam się kolejne ujęcia – Beyonce jest profesjonalistką w każdym calu i ikoną dla kobiet na całym świecie. Udało nam się uchwycić esencję Beyonce i wszystkiego, co reprezentuje firma H&M” – podkreśla Donald Schneider, dyrektor kreatywny H&M.

W kampanii zobaczymy stroje kąpielowe i plażowe, jak również tie-dye bikini z kolekcji H&M for Water, z której 25% zysków ze sprzedaży przekazane będzie na konto fundacji WaterAir. Od 2002 roku w tej inicjatywie charytatywnej H&M zebrało już ponad 2 i pół miliona funtów.

Zdjęcia do reklamy z Beyonce na wyspie Nassau na Bahama wykonali Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin a spot telewizyjny nakręcił Jonas Åkerlund. W spocie usłyszymy również nowy utwór Beyonce “Standing On The Sun”.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl