Ke$ha bez cenzury w stacji MTV

MiniaturkaJuż 23 kwietnia o godzinie 23:00 MTV pokaże życie gwiazdy w programie „Ke$ha – My Crazy Beautiful Life” - bez cenzury. Życie piosenkarki Ke$hy to nie tylko nagrywanie płyt i czerwony dywan.

Będziemy świadkami szaleństwa, jakie towarzyszy artystce w trasie, studiu nagraniowym i w życiu prywatnym - dowiemy się, jak tworzy muzykę oraz przyjrzymy się jej relacjom z rodziną i przyjaciółmi. „Już nie mogę dłużej czekać… jaram się, że wszystkie moje ANIMALS zobaczą fragment My Crazy Beautiful Life” – Powiedziała Ke$ha – „Ten projekt dokumentuje wzloty i upadki w ciągu dwóch najbardziej zwariowanych lat mojego życia. To była wyjątkowa podróż… i nie mogę się doczekać, aż się nią z wami podzielę”. Dokument nakręcił przyrodni brat Ke$hy - Lagan Sebert, przed którym gwiazda nie ma żadnych tajemnic. Widzowie będą świadkami najintymniejszych momentów w życiu gwiazdy. Film jest surowy – bez upiększeń. Widzowie zobaczą niekończącą się imprezę, podczas której ta niepokorna księżniczka popu może wzbudzić dużo kontrowersji. Zobaczymy piosenkarkę w naprawdę ekstremalnych sytuacjach: picie własnego moczu, czy upijanie się do nieprzytomności w Las Vegas to tylko niektóre z nich.

Życie Ke$hy to jednak nie tylko obsypana brokatem impreza. Kamera śledziła piosenkarkę przez dwa lata, podczas których Ke$ha dojrzewała emocjonalnie. W programie stawi czoła presji, związanej ze sławą i oczekiwaniom po ogromnym sukcesie poprzedniego albumu. Widzowie będą obserwować, jak Ke$ha próbuje znaleźć miłość i stworzyć normalny związek, będąc u szczytu kariery. Dużą rolę w życiu gwiazdy odgrywa też matka, która towarzyszy Ke$hy w podróży. Jest jej najlepszą przyjaciółką i jednocześnie współautorką wielu piosenek.

Zdjęcie

Nowy projekt jest efektem wieloletniej współpracy Ke$hy z MTV. Wystąpiła podczas noworocznego koncertu MTV w 2012, pojawiła się na MTV Video Music Awards oraz innych programach stacji. W swojej karierze Ke$ha była nominowana do czterech statuetek MTV Video Music Awards, m.in. dla Najlepszego Nowego Artysty i Najlepszego Wideo Pop.

Program będzie miał premierę tuż przed międzynarodową trasą Ke$hy, promującą nową płytę „Warrior”, która rozpocznie się w Stanach 23 maja. Chociaż Ke$hy nie udało się namówić Prince’a do tego, aby wyprodukował jej pierwszą płytę (wtargnęła do domu artysty i wręczyła zaskoczonemu muzykowi swoje demo owinięte fioletową kokardą), to i tak jej pierwszy hit („TiK ToK”) był najczęściej odtwarzaną piosenką 2010 oraz najchętniej kupowanym singlem.

Siedem kolejnych singli piosenkarki z albumu „Animal” znalazło się w pierwszej dziesiątce list przebojów, w tym „TiK ToK”, „Your Love Is My Drug”, „We R Who We R” i ostatnio „Die Young”. W 2010 roku piosenkarka zdobyła nagrodę MTV Europe Music Award dla Najlepszego Występu i była nominowana do dwóch American Music Awards, trzech MTV Video Music Awards i sześciu nagród magazynu Billboard. Ke$ha ma ponad 21 milionów fanów na Facebooku i ponad trzy miliony na Twitterz. Album „Animal” artystki pokrył się platyną w 15 krajach. Oprócz tego, Ke$ha wraz z firmą Charles Albert, zaprojektowała kolekcję biżuterii Kesha Rose by Charles Albert® i została pierwszą międzynarodową ambasadorką Humane Society International.


Źródło: www.netfan.pl/www.mslgroup.com