Snoop Lion w duecie ze swoją córką

MiniaturkaSnoop Lion, nowe wcielenie rapera Snoop Dogga, okazuje się bardziej zaskakujący, niż można się było tego spodziewać. Najpierw artysta ogłosił, że wizyta na Jamajce zmieniła go do tego stopnia , że zmienia nie tylko pseudonim, ale i gatunek wykonywanej muzyki – odtąd usłyszeć można go będzie w klimatach reggae/dancehall.

Teraz okazuje się, że w jednym z utworów zapowiadających planowaną na 23 kwietnia płytę „Reincarnated” towarzysząca mu gościnnie wokalistka Cori B. to nie kto inny, jak Cori Broadus – najmłodsze dziecko i jedyna córka Snoopa. Wspomniany utwór to „No Guns Allowed” – czwarty po „La La La”, „Lighters Up” i „Here Comes the King” singiel Snoop Liona a zarazem pierwsza reggae"ująca ballada, będąca jednocześnie ostrym sprzeciwem wobec prawa do powszechnego posiadania broni w Stanach Zjednoczonych. Gościnnie rapuje tu także Drake.

Zdjęcie

Album "Reincarnated" w wersji deluxe na CD i LP ukaże się 23 kwietnia. Wśród pozostałych gości na płycie znaleźli się m.in. Rita Ora, Chris Brown, Busta Rhymes, T.I. oraz Akon.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl