Premiera klipu Mafia Mike’a i Asi Ash

MiniaturkaJuż dziś można zobaczyć teledysk do pierwszego singla Mafia Mike’a i Asi Ash "Hello Hello". Klip jest bardzo ciekawym nawiązaniem do modnego aktualnie stylu retro i minimal.

 

Specjalnie stworzone scenografie w halach sieci meblowej BRW pozwoliły na wykreowanie abstrakcyjnego świata, w którym dzieje się akcja z udziałem artystów. Istotnym dopełnieniem całości są ekstrawaganckie stylizacje najlepszych polskich projektantów: Alex Caprice, Madox, Rodrigo De La Garza, Tutu Princess, Trash i Kuba Bonecki.

Znany z projektu Wet Fingers oraz muzyki do Sali Samobójców, producent i DJ Mafia Mike postanowił zaskoczyć swoich fanów. Utwór jest mieszanka nowoczesnego elektro, hip hopu i disco. Zaproszona do współpracy wokalistka Asia Ash, laureatka Eska Music Awards, znana ze współpracy z Djami oraz występów w klubach, świetnie odnalazła się w nowatorskiej konwencji utworu. Na jej profilu facebook, wciąż pojawiają się nowe daty klubowych koncertów. Zobaczcie zdjęcia jak wokalistka prezentowała się podczas ostatniego występu w klubie Platinium. Współpraca artystów dała zdecydowanie świeży powiew na polskiej scenie muzycznej.

Zdjęcie

Teledysk zrealizowała wrocławska grupa producencka Dirt Video, reżyserem jest Łukasz Tunikowski.

Więcej informacji:
www.facebook.com/asia.ash
www.mafiamike.com