Justin Timberlake znów na szczycie!

MiniaturkaPięć tygodni od premiery swojej trzeciej płyty – "The 20/20 Experience” Justin Timberlake ma powody do świętowania. Album na świecie rozszedł się już w nakładzie 2,7 mln egzemplarzy.

 

Zdobył status Platynowej Płyty m.in. w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a Złotej w Niemczech, Francji i Australii. Single „Suite & Tie” oraz „Mirrors” znajdują się w TOP10 zestawienia Billboard Hot 100, a „Mirrors” króluje na szczytach list światowych przebojów radiowych, m.in. #2 European Airplay Hit 100. Justin nie zamierza jednak zwolnić tempa.

Okładka

Zagrał obok Johna Goodmana i Carey Mulligana w nowym filmie Braci Coen „Inside Llewyn Davis”, który w maju zostanie pokazany na festiwalu filmowym w Cannes. 6 czerwca będzie współgospodarzem corocznej gali Summertime Ball organizowanej przez Capital FM - największą stację radiową w Wielkiej Brytanii, która odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie. Również w Londynie 12. lipca wystąpi jako główna gwiazda podczas Wireless Festival, aby niespełna tydzień później wyruszyć wraz Jay-Z w amerykańska trasę koncertową Legends Of Summer Tour.

Do tego „People Magazine” właśnie ogłosił go jednym z 50. Najpiękniejszych Ludzi. Niewątpliwie jest to jeden z najbardziej spektakularnych powrotów muzycznych ostatnich lat.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl