Premiera nowego klipu Honoraty Skarbek

MiniaturkaUtwór „Nie Powiem Jak” to drugi i jednocześnie świetnie przyjęty przez polskie rozgłośnie radiowe singiel z nowej płyty Honoraty Skarbek Honey – „Million” wydanej 16 kwietnia 2013 r.

 

Klip nakręcono w prawdziwie egzotycznej lokalizacji – na Teneryfie. Tak odległe miejsce zdjęć do teledysku wiąże się z koniecznością podróży lotniczych, a te nie zawsze oferują 100% punktualności. W tym wypadku z powodu opóźnionych lotów zdjęcia do klipu rozpoczęły się 1,5 dnia później i trwały niemal bez przerwy 72 godziny, co stanowiło wielkie wyzwanie dla ekipy oraz Artystki . Za reżyserię klipu odpowiada duet – Grymuza & Lewicka, podobnie jak w przypadku obrazów kręconych do ostatnich singli wokalistki – „Lalalove” i „Sabotaż” . Stylizacje ponownie przygotowała sama Honorata.

Zdjęcie

„Klip jest letni, piękne krajobrazy i ujęcia sprawiają, że na twarzy zaraz pojawia się uśmiech. Szczególnie, kiedy w Polsce panuje jeszcze sroga zima... Ten teledysk jest dla mnie formą ucieczki od tego co złe i to samo podkreślam w piosence "Do przodu idę, nie patrząc w tył" lub "Wyrzuciłam z głowy, to co złe". w "Nie powiem jak" chcę "przekraczać swoje granicę", więc zamarzył mi się teledysk po raz pierwszy kręcony za granicą. Udało się! Co więcej – w jednym z ujęć z teledysku można również zobaczyć mnie w zupełnie innej odsłonie!” – tak o swoim najnowszym teledysku mówi Artystka.

Honorata Skarbek zadebiutowała muzycznie w 2010 roku , niedługo później wydając swój pierwszy album, który w następnym roku doczekał się także reedycji. Artystka hucznie wdarła się na polską scenę muzyczną zdobywając liczne nagrody muzyczne na prestiżowych festiwalach muzycznych – m.in. TopTrendy i VIVA Comet. W chwili obecnej jest Ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek młodego pokolenia. Wszystkie 3 single Honoraty z poprzedniej, debiutanckiej płyty – „No One”, „Runaway” oraz „Sabotaż” trafiły do największych rozgłośni radiowych oraz osiągnęły wielki sukces w Internecie generując miliony odsłon na portalu YouTube.


Źródło: www.netfan.pl/www.hqt.be