Reklama

  Zapowiedź klipu do "Kłów" Kajmana

  Miniaturka„Kły” to kolejny teledysk promujący nadchodzący album Kajmana. „Prototyp” ukaże się 24 maja, nakładem wytwórni Step Records. Za bit w numerze odpowiada Bob Air, skrecze wykonał DJ Ace.

   

  Klip to dzieło ekipy DigitalFlow. „Prototyp” to całkiem nowa jakość w stosunku do dotychczasowych dokonań rapera. Przy tworzeniu krążka artysta garściami czerpał inspirację wprost zza Oceanu, jednocześnie nie zapominając o korzeniach gatunku, co w efekcie dało prawdziwą mieszankę wybuchową.

  Zdjęcie

  Równie różnorodna jest także warstwa tekstowa. Na „Prototypie” znajdziemy charakterystyczne braggowe numery, ugruntowujące pozycję Kajmana jako jednego z najlepiej posługujących się słowem polskich raperów, refleksyjne kawałki dotyczące wspomnień z dzieciństwa, relacji z ojcem, kontrastujące z plastycznymi i pełnymi gniewu opisami obecnej sytuacji społeczno-politycznej w kraju. Nie zabrakło także miejsca na tematy damsko-męskie. Do tej pory prócz „Kłów” album promują single: „Moje 5 minut”, „Bad Boy” oraz „Siemasz”.


  Źródło: www.netfan.pl/www.steprecords.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4616974
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.