Rihanna 777 Tour już w sklepach!

MiniaturkaPrzygotowując się do wydania albumu "Unapologetic" - jej 7-ego albumu w czasie trwającej 7 lat kariery - Rihanna kontynuuje tworzenie historii wyruszając w bezprecedensową trasę koncertową.

 

Podróżując Boeingiem 777 odwiedziła 7 krajów w 7 dni na 7 koncertach. Gdyby tego było mało, na pokład zaprosiła grupę jej największych fanów oraz ponad 150 dziennikarzy z 82 krajów na podróż ich życia. Od dźwięku strzelających korków szampana podczas lotu aż po sensacyjne występy na żywo, „Rihanna 777 Tour… 7countries7days7shows” jest unikalnym wydawnictwem DVD, które oddaje historię ambitnej przygody, połączonej z materiałem zza kulis koncertów: wizyty w Meksyku, Toronto, Sztokholmie, Paryżu, Berlinie, Londynie i w Nowym Jorku. Kulminacja trasy 777 to debiut albumu Unapologetic na 1 miejscu listy Billboard oraz po raz czwarty jako #1 w Wielkiej Brytanii, będąc kolejnym wielkim osiągnięciem w karierze piosenkarki. Wraz z wielkim sukcesem albumu, pierwszy singiel trafił na szczyt amerykańskiej listy przebojów, stając się już 12-tym numerem 1. na liście Billboard Hot 100, prześcigając w ten sposób rekord Whitney Houston (11 hitów), zrównując się z Madonną (12), docierając do ścisłej czołówki zaraz za The Beatles (20), Mariah Carey (18) i Michaelem Jacksonem (13).

ZdjęcieRihanna zdobyła 6 nagród Grammy, 3 MTV Video Music Awards, 2 American Music Awards, 18 Billboard Awards oraz tytuł #1 kobiety na Facebooku z ponad 68 milionami fanów. Została także nazwana #1 Social Media Star przez magazyn Forbes, z ponad 2,9 miliardami odsłon na YouTube/VEVO, najwięcej w historii dla damskiej wokalistki oraz z ponad 29 milionami śledzących na Twitterze.

Wszystkie te wyróżnienia osiągnęła w wieku zaledwie 25 lat, a dokument „Rihanna 777 Tour… 7countries7days7shows” jest dowodem na to, że Rihanna kontynuuje swoją dominację w świecie muzyki!