Filip Moniuszko i Marcela Leszczak na planie

MiniaturkaNajnowszy klip Filipa Moniuszko "Zachłannie" powstał w Warszawie, w praskich i mokotowskich zaułkach, z wyjątkowymi ludźmi. Autorem muzyki jest Filip, natomiast tekst napisał Mateusz Krautswurst.

 

Jest ciemno. Na stoliku stoi stary projektor 8 mm, pod nim leżą książki. Do pokoju wchodzi Filip, siada na fotelu obok projektora. Włącza go. Cały pokój wypełnia się ciepłym kolorem. Filip podnosi wzrok na ekran. Widzimy amatorskie wideo. Śliczną dziewczynę, która uśmiecha się do kamery. To Marcela Leszczak, kontrowersyjna finalistka Top Model. Wideo to zlepek zdarzeń z długiego, namiętnego i burzliwego związku.

Okładka

Produkcją teledysku zajął się Wojtek Jeżowski z Black Rabbit, autor docenionego w kraju i na świecie filmu "There is a city" (o godzinie "W"). Na planie oprócz Marceli , pojawili się przyjaciele Filipa.

Po dłuższej, aczkolwiek jak widać pełnej pracy przerwie Filip powraca, z nową ale już solową propozycją. To bardzo ważny moment w jego życiu.

Filip Moniuszko jest potomkiem słynnego kompozytora Stanisława. Wokalista brał udział w brytyjskim "Idolu", gdzie doszedł do półfinału. W Polsce jego talent objawił się w pierwszej edycji "The Voice of Poland". Filip trafił do drużyny Kayah. Jeszcze w trakcie programu otrzymał propozycję współpracy od zespołu Pectus i to właśnie dzięki niej powstały utwory "Nie odmawiam" i "Kiedy ciebie brak" uwielbiane przez fanów.