Zobacz teledysk Radka Michalika!

MiniaturkaNajnowszy singiel "To co chcesz" Radka Michalika to nie kolejna piosenka z przesłaniem "chwytaj dzień!". Chodzi w niej o głębsze zrozumienie samego siebie i otaczającej nas rzeczywistości.

 

Najważniejsze jest uświadomienie sobie po co istniejemy i czym jest to co nas otacza. Zrozumienie tego nadaje świadomy kierunek naszym dążeniom. Radek Michalik to absolwent katowickiej Akademii Muzycznej, na której ukończył wydział Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Od najmłodszych lat był związany z muzyką. Mając zaledwie 13 lat otrzymał stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Katowic za osiągnięcia muzyczne. W 1998 roku Radek rozpoczął współpracę z Beatą Bednarz, która zaowocowała nagraniem, w 2000 roku, płyty "Jeśli chcesz".

Zdjęcie

Jest laureatem wielu krajowych konkursów piosenki oraz uczestnikiem programu "Szansa na sukces". W roku 2006 otrzymał główną nagrodę 42 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. W swojej muzyce stara się łączyć prostotę motywu pop-rock’a z ciekawą harmonią z domieszką elektronicznego brzmienia.

Producentem utworu jest Adam Kamiński znany ze współpracy z takimi artystami jak Kuba Jaźwiecki, Łzy, Patryk, Gosia Andrzejewicz, Alexandra czy Patty.

"Zatrzymaj się na chwilę, patrz… i odkryj swoją kartę. Poznaj to czego jeszcze w sobie nie znasz. Możesz to mieć jeżeli tylko chcesz! Motywem przewodnim klipu jest poszukiwanie tych właśnie wartości." – mówi Radek Michalik.