Pierwszy oficjalny klip do ostatniej płyty

MiniaturkaDługo czekaliśmy na pierwszy oficjalny klip do nowej płyty Daft Punk. Mimo ogromnego sukcesu przeboju zatytułowanego "Get Lucky", utwór nigdy nie doczekał się oficjalnego teledysku.

Nakręcono wyłącznie 60-sekundowy spot w robotami, Pharellem Williamsem i Nile"m Rodgersem. I kiedy wszystko zapowiadało, że podobny los spotka następny singiel "Lose yourself To Dance" – najpierw w sieci pojawił się również tylko 60-sekundowy spot promujący tą piosenkę. Wczorajszy wieczór przyniósł jednak kolejną niespodziankę – zespół zaprezentował cały klip do wspomnianego, drugiego utworu promującego platynowy album „Random Access Memories”. Powstał również oficjalny artystyczny plakat reklamujący tę premierę.

Plakat

Ciekawostką jest fakt, że plan zdjęciowy teledysku miał miejsce na długo przed wydaniem płyty, a zaproszeni tancerze to w dużej mierze przyjaciele zespołu, którzy tańczyli do muzyki, jaką słyszeli po raz pierwszy w życiu!

Płyta Daft Punk „Random Access Memories” jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów tego roku (w Polsce osiągnęła status Platynowej Płyty) i najlepiej sprzedającym się winylem od 1999 roku (pokonując nawet samą Adele z krążkiem„21”).


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl