Reklama

  Marika i Afromental walczą na scenie!

  MiniaturkaJuż w najbliższą sobotę startują "Bitwy" trzeciej edycji "The Voice Of Poland". Na ringu zmierzą się nie tylko uczestnicy programu, ale także trenerzy oraz prowadząca talent-show dwójki.

   

  Marika wspólnie z Tomsonem i Baronem z zespołu Afromental zaśpiewali na ringu piosenkę ,,Another Way to Die", którą w oryginale wykonują Jack White i Alicia Keys. Mimo pojedynku prowadząca oraz trenerzy ,,The Voice Of Poland" nie byli oceniani przez pozostałych trenerów.

  Zdjęcie

  Zupełnie inaczej będzie w przypadku uczestników. Każdy z trenerów połączy swoich podopiecznych w pary, które staną do muzycznej walki. Ale tylko jeden uczestnik z każdej pary przejdzie do kolejnego etapu. Podobnie jak w poprzednich edycjach, każdy trener będzie mógł też podkraść uczestnika innemu trenerowi. W trzeciej odsłonie ,,The Voice Of Poland" będzie to mógł zrobić aż dwa razy, a nie jak to miało miejsce dotychczas - tylko raz. Kto okaże się lepszy? Kto odpadnie z programu, a kto dalej będzie walczył o tytuł zwycięzcy? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę w TVP2 o godzinie 20.05, kiedy na scenie zobaczymy pierwszych osiem par.


  Źródło: www.netfan.pl/www.rochstar.tv

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4616951
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.