Teledysk "Czarne i Białe" formacji Red Lips

MiniaturkaPrezentujemy rewelacyjny teledysk, który powstał to utworu "Czarne i białe". To drugi singiel z debiutanckiego albumu Red Lips, który ukazał się 8 października bieżącego roku.

 

Utwór doskonale identyfikuje brzmieniową i muzyczną tożsamość kapeli, świetnie koresponduje z niepokorną osobowością Rudej. Front woman zespołu Red Lips, zaskoczyła Polskę nietuzinkowym wokalem i sceniczną energią w największym hicie tego lata "To co nam było".

"Naszym pomysłem na siebie, nie jest robienie hitów, ale utworów, które będą wyróżniać się spośród innych brzmieniem, wokalem czy elementami, które są i będą charakterystyczne dla Red Lips. Jeśli przy okazji pokocha je Polska, to nie mam nic przeciwko :)" – mówi Ruda.

Okładka

"Czarne i białe" balansuje pomiędzy przesterowanymi gitarami, nonszalancką interpretacją wokalną, zaskakującym solo i figlarną kompozycją, budującą napięcie od początku do końca.

"Stawiamy na nowoczesny design i minimalizm – do czego zobowiązuje nas sam tytuł i charakter utworu, dlatego też kluczowa dla klipu jest postprodukcja zdjęć" – zdradza Red Lips.