Reklama

  GrubSon kręci teledysk i rusza w trasę!

  MiniaturkaWłaśnie zakończyły się zdjęcia do najnowszego klipu GrubSona z gościnnym udziałem Jareckiego. Wideo promować będzie wspólną trasę GrubSona i Jamala, Rudeboy tour.

   

  Pierwszy koncert z cyklu już w najbliższą sobotę, 26.10., w warszawskim klubie Stodoła GrubSon, człowiek działający w barwach MaxFloRec, którego przedstawiać chyba nikomu nie trzeba, wyrusza w trasę razem z Jamalem. Rudeboy tour to projekt koncertowy łączący występy bandów obu artystów. Zawitają oni do największych miast w Polsce. Pierwsza w kolejności będzie Warszawa - 26.10, następnie: Wrocław - 7.11., Kraków - 8.11., Rzeszów - 9.11., Łódź - 15.11. i Katowice - 6.12. Wydarzenie promować ma teledysk GrubSona i Jareckiego. Singiel, do którego powstaje obrazek nie pochodzi z żadnej dotychczas wydanej ani planowanej płyty. Klip ukaże się specjalnie z okazji trasy koncertowej.

  Zdjęcie

  Dziś możemy zdradzić, że autorem muzyki do opisywanego utworu jest sam GrubSon. Nagrań dokonano w Zacieszamy Studio, a za wideoklip odpowiedzialna jest grupa HoleInMoon z Opola. W tym mieście zrealizowano też wszystkie zdjęcia. Efekty prac ujrzą światło dziennie już w przyszłym tygodniu.


  Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4437703
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.