KaRRamBa – Powrót w starym dobrym życiowym stylu!

W przyszłym roku minie 20 lat od oficjalnego płytowego debiutu jednego z prekursorów polskiej muzyki rap, krakowskiego rapera KaRRamBy. W związku z tym KaRRamBa pracuje nad swoim

 

nowym, dwunastym autorskim studyjnym albumem, na którym znajdzie się utwór „Chcę Być Dzieckiem” z gościnnym udziałem Sylii, który już dziś trafia w ręce, a raczej uszy fanów twórczości KaRRamBy.


W swoim muzycznym port folio KaRRamBa ma zapisanych wiele sukcesów, Złote Płyty, różne nagrody muzyczne, produkcję piosenek i remixów dla innych artystów, tysiące zagranych koncertów na całym świecie, współpracę z krajowymi gwiazdami  oraz gwiazdami z zachodu oraz zza oceanu. Ostatnio przypomniał się jako twórca prześmiewczo imprezowej grupy PeWeX, osiągając medialny sukces i kolejną już Złotą Płytę plus kilka innych nagród muzycznych. Od lat wspólnie na scenie z YeeSooZ’em, dziś bardziej znanym jako BBX (m.in. video ”Making Luv” ) KaRRamBa powraca w starym, dobrym, życiowym stylu, by przypomnieć wszystkim rap z lat ’90 pomieszany z najnowszymi brzmieniami.

„Ten utwór to hołd dla cudownych lat ’90, dla tamtych ludzi, dla tamtych ulic, dla tamtych zasad, a przede wszystkim dla mojej Mamy, która nauczyła mnie, by w życiu kierować się sercem! Jestem przerażony tym, co w dzisiejszych czasach stało się z ludźmi… to naprawdę jakaś materialistyczno - konsumpcyjna katastrofa, więc najwyższa pora ich wszystkich wyprostować i wskazać słuszną drogę!!”