SYLA – J LO, KaRRamBa i szampan… DEJA VU?

  MiniaturkaJej przygoda z muzyką zaczęła się zupełnie przypadkowo, podczas bankietu po koncercie J LO w Berlinie w 2012 roku, na który zaprosił ją przyjaciel – jeden z prekursorów muzyki RAP w Polsce – KaRRamBa.

   

  To właśnie tam, zainspirowana muzycznym talentem J LO oraz rozmowami z KaRRamBą, w bajkowym anturażu i przy najdroższym, strumieniami płynącym szampanie Sylwia zapragnęła dawać ludziom radość, poprzez muzykę.

  Zdjęcie
  Po powrocie do Polski wynajęła studio i nagrała kilka utworów demo, z których wynikało, że potrafi dobrze śpiewać i ma bardzo przyjemną barwę głosu. Nagrania demo trafiły do KaRRamBy, który zauroczony głosem Sylwii postanowił zająć się jej karierą muzyczną.

  Syla – bo pod takim pseudonimem artystycznym działa Sylwia – pojawiła się gościnnie w najnowszym singlu KaRRamBy „Chcę Być Dzieckiem” (premiera 23.10.2013) a w ramach muzycznej współpracy KaRRamBa wystąpił gościnnie w debiutanckim singlu Sylwii, zatytułowanym „DEJA VU”, który utrzymany jest w stylu pop/dance.


  Dotychczas Sylę można było zobaczyć w teledyskach Baltona Girls „Super Hit 2013” oraz BBX feat. Benny G. „Feel It Way Down”. Obecnie Syla pracuje nad nowymi piosenkami, które już niebawem ukażą się na debiutanckim albumie piosenkarki.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4616980
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.