1000 miejsc: DJ Adamus i Ada Szulc w trasie

MiniaturkaKooperacja producenta i wokalistki, przy projekcie koncepcyjnym, to bardzo popularna forma współpracy poza granicami Polski. W naszym kraju mniej, ale to się właśnie zmienia.

 

Wokalistka Ada Szulc w studiu spotkała się z producentem i DJ Adamem Jaworskim (DJ Adamus). Razem stworzyli materiał na płytę "1000 miejsc". Ada Szulc tworzy teksty i śpiewa, zaś DJ Adamus stworzył muzykę. Ada Szulc znana szerszej publiczności z programu X-Factor. W telewizyjnym show dotarła do ścisłego finału. Pod okiem KUBY WOJEWÓDZKIEGO miała możliwość zasmakowania produkcji telewizyjnych, pracy w studio i współpracy z polskim show biznesem. Na swoim koncie ma także nagranie piosenki tytułowej do filmu "Big Love". DJ Adamus od ponad dekady jest aktywnym producentem, djem i muzykiem. Współpracował z czołówka polskiej sceny muzycznej. Współtworzy duet producencki Wet Fingers. Dba o oprawę muzyczna programu Kuba Wojewódzki. Pracował z Januszem Józefowiczem przy musicalu "Romeo i Julia" a także był odpowiedzialny za muzykę do filmu "Sala Samobójców" i "Big Love". Jako DJ występuje na całym świecie od Nowego Jorku po Szanghaj.

Okładka

Muzyka projektu "1000 miejsc" to szeroko pojęta muzyka lounge z nowoczesnymi brzmieniami elektronicznymi, wsparta instrumentami akustycznymi. Artyści przemieszczają się miedzy gatunkami, takimi jak trip hop, chill out czy nawet bardziej utanecznione rytmy deep house.


Źródło: www.netfan.pl/www.astrophea.pl