Red Lips jakiego jeszcze nie znacie

MiniaturkaZnany z przeboju tegorocznych wakacji, zespół Red Lips prezentuje swoje nowe oblicze w utworze "Zanim odejdziesz". Jest to trzeci utwór promujący debiutancki album "To co nam było".

 

Utwór to zaskakująca, przepiękna ballada i jedyna tak sentymentalna propozycja, spośród wszystkich znajdujących się na płycie kompozycji. Porusza szczerością wykonania i ujmującą interpretacją wokalną Rudej, w której nie zabrakło piaskowej barwy i rockowego zadziora. Kompozycja oraz jej aranżacja trzyma w napięciu do ostatnich dźwięków i powoduje oderwanie się na chwilę od rzeczywistości. Zawarty w utworze potężny ładunek emocjonalny powoduje, że jest to jedna z tych piosenek, do których chce się wracać.

Okładka

"To bardzo osobisty numer, w którym starałam się przekazać najprawdziwsze myśli i uczucia, płynące prosto z serducha. Chcę dzielić się ze swoimi słuchaczami tym co dla mnie ważne, to identyfikuje mnie zarówno jako Artystkę, ale także jako człowieka" – mówi Ruda.

Autorką tekstu jest Ruda, a nad całością kompozycji i produkcji czuwał Łukasz Lazer. Utwór już można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych, a lada chwila ukaże się również teledysk, którego twórcą jest Dariusz Szermanowicz.