Raper B.R.O w zupełnie nowej odsłonie

MiniaturkaUrbanRec prezentuje klip B.R.O "Ściany Mają Uszy", który pochodzi z nowego projektu "MemoryLine". Muzykę do singla wyprodukował niezawodny Puls, a klip jest dziełem ekipy Evil Eye Studio.

 

"Klip do kawałka "Ściany Mają Uszy" to bez wątpienia najlepsze video jakie do tej pory powstało do mojej muzyki. Sam kawałek natomiast opowiada o "rentgenie" społeczeństwa jaki w dzisiejszych czasach odbywa się poprzez social media oraz wiele innych środków dotarcia. Utwór jest bardzo klimatyczny, a trapowe brzmienie wprowadza odpowiednią atmosferę podczas jego słuchania." - mówi B.R.O o swoim najnowszym klipie.

Okładka

Po niespełna roku od premiery debiutanckiej legalnej płyty "High School", B.R.O wypuszcza nowy materiał, o którym sam mówi, że jest to zdecydowanie najbardziej dopracowany i przełomowy projekt w Jego karierze. Ten warszawski raper przez ostatnie kilka miesięcy okrzepł, nabrał świeżości i dojrzał zarówno muzycznie jak i tekstowo. "MemoryLine" to lepsze flow, nowe pomysły na kawałki i ciekawsze brzmienie, co w tym połączeniu daje zaskakujący efekt. Jeszcze w listopadzie usłyszeć będzie można "MemoryLine" w całości, a już dzisiaj część utworów można zamówić na itunes.com lub odsłuchać na deezer.com.


Źródło: www.netfan.pl/Inf. prasowa