Konkursowy teledysk Te-Trisa i 3p

MiniaturkaWspólny utwór Te-Trisa i rapera 3p to zwieńczenie i główna nagroda w I odsłonie MIXTAPE FEAT - flagowym konkursie działającego od ponad roku portalu Mixtape.com.pl.

 

Ideą MIXTAPE FEAT jest promocja młodych, zdolnych i ambitnych MC's (dziewczyn, chłopaków lub zespołów), którzy nie boją się poddać pod ocenę czytelników portalu i redakcyjnego jury swoich umiejętności za mikrofonem. Udział w zabawie mogli wziąć wszyscy chętni amatorzy, nie związani aktualnie żadnym kontraktem płytowym ani nie posiadający w swoim dorobku żadnych legalnych wydawnictw.

Zdjęcie

W pierwszej fazie konkursu - pod udostępniony na portalu instrumental autorstwa Tasty Beatz - napłynęło ponad 90 zgodnych z wymaganiami zgłoszeń. O składzie finałowej 10 zadecydowali czytelnicy, głosując na swoich faworytów poprzez udostępnioną na stronie ankietę. Ostatecznego wyboru zwycięzcy w osobie 3p dokonał główny juror, czyli Te-Tris. Po ogłoszeniu werdyktu nastąpiła stopniowa finalizacja obiecanej nagrody. W Otrabarwa Recording Studio Te-Tris i 3p zarejestrowali zwrotki do "Jednej karty" na zupełnie nowym podkładzie od Tasty Beatz, a w międzyczasie DJ Krug zadbał o cuty. Gotowe ścieżki zmiksował i zmasterował Deszczu Strugi. Zdjęcia do teledysku powstały w Warszawie pod koniec sierpnia.


Źródło: www.netfan.pl/Inf. prasowa