Reklama

  Britney Spears na planie klipu "Perfume"

  MiniaturkaBritney Spears to w chwili obecnej jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd. Jej płyta „Britney Jean”, ukaże się już 3 grudnia. Gwiazda przygotowuje się również do serii koncertów „Piece of Me".

   

  Koncerty przez dwa lata będzie można podziwiać w Planet Hollywood w Las Vegas. Udostępnione w tym tygodniu pseudo-wideo do ballady “ Perfume” to jedynie preludium. Britney ukończyła właśnie nagrania oficjalnego teledysku. Zdjęcia odbyły się we wtorek na pustyni w Południowej Kalifornii, a reżyserem jest Joseph Kahn (odpowiedzialny za teledyski „Stronger”, „Toxic”, „Womanizer”).

  Zdjęcie

  Przygotowywany jest również specjalny film dokumentalny zatytułowany „I Am Britney Jean”. Według zapowiedzi ma to być: „…intymne spojrzenie na jedną z najbardziej rozpoznawalnych a jednocześnie skrytych gwiazd muzyki pop. Obraz ukaże jej codzienne zmagania dotyczące pogodzenia obowiązków zawodowych (nagrywanie płyty, kręcenie teledysków, udzielanie wywiadów) z życiem prywatnym, a w szczególności byciem mamą.”

  Płyta „Britney Jean” dostępna będzie jako CD i CD deluxe (dodatkowei cztery utwory). Znajdą się na niej m.in. hity: „Work Bitch” i ballada „Perfume”.


  Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4616976
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.