Kontrakt między T.I. i Columbia Records/Sony Music

MiniaturkaNależąca do Sony Music wytwórnia Columbia Records wita rapera T.I. w gronie swoich artystów. Na mocy podpisanego kontraktu Sony wydawać będzie artystów z należącego do T.I. labela Grand Hustle.

 

Do podpisania umowy przyczynił się sam Pharrell Williams, z którym T.I. święcił w tym roku triumfy w przeboju Robina Thicke – „Blurred Lines” i który wyprodukuje jego planowaną na wiosnę 2014 roku płytę. Inni producenci na płycie T.I. to Timbaland i DJ Toomp. Jak zapowiada szef Columbia Records Rob Stringer: „Dotychczasowe sukcesy i dokonania T.I. są tylko przedsmakiem tego, co czeka artystę pod skrzydłami nowej wytwórni”. Pochodzący z Atlanty T.I. aż cztery razy trafił już na szczyt listy Billboard Top100, sprzedał ponad 14 milionów płyt i 30 milionów singli. Ma na swoim koncie 11 statuetek Billboard Awards, 9 BET Hip Hop Awards, 3 GRAMMY® Awards, 3 BET Awards, 2 American Music Awards i nagrodę MTV Video Music Award. Usłyszeć można go w utworach największych gwiazd, takich jak Jay-Z, Justin Timberlake, Lil Wayne, Lady Gaga, Rihanna, Destiny’s Child, Britney Spears, B.O.B., Drake, Christina Aguilera czy Kanye West.

Zdjęcie

Raper jest również wziętym aktorem (serial ‘House of Lies’) a nadawane przez VH1 reality show T.I. & Tiny: The Family Hustle jest od trzech sezonów jednym z najchętniej oglądanych programów w historii kanału.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl