Patricia Kazadi prezentuje "Shake The World"

Miniaturka„Shake The World” to czwarty singiel Patricii Kazadi promujący debiutancki album „Trip”. Właśnie odbyła się premiera teledysku. Klip, wyreżyserowany przez Mike’a Ho, został nakręcony w Los Angeles.

 

Album „Trip” jest zapisem podróży Patricii na przestrzeni lat 2011-2013. Główną inspiracją do stworzenia krążka była moja podróż do Indonezji. Po tym jak zobaczyłam ludzi przepełnionych energią do życia i pozytywnym nastawieniem do świata - pomimo otaczającej ich biedy, klęsk żywiołowych i ciężkich warunków do życia - dało mi to do myślenia, że wiele rzeczy nie doceniamy i popadamy w pewnego rodzaju malkontentyzm. Chciałam coś z tym zrobić i nagrać album, który będzie przepełniony pozytywną energią, miłością do życia, motywacją do realizowania siebie, swoich pasji i ruszenia się z domu. Najlepiej odzwierciedla to utwór "Shake The World", który jest jednym z moich ulubionych na płycie.

Zdjęcie

Jest to zapis inspiracji, uczuć, emocji, które towarzyszyły mi na przestrzeni tych 2 lat. Utwór "Knock Knock" jest jednym z tych najbliższych mojemu sercu- to taki hymn dla kobiet reprezentujący „girl power” - w wielu sytuacjach musimy być silne, ale czasami brakuje nam już motywacji i mamy słabsze chwile. Ten utwór ma przypominać dziewczynom o tej wewnętrznej sile, którą każda z nas ma! Aby walczyć o swoje i być szczęśliwą. TRIP reprezentuje moja pasje do podróżowania, ale jest także podsumowaniem mojej 10-letniej podróży muzycznej, oczekiwania na wymarzoną pierwszą płytę. TRIP to także stan umysłu- ciekawa jestem w jaki TRIP zapędzi Was ta płyta!

 Większość utworów to własne kompozycje Patricii. Połowa płyty zawiera teksty w języku angielskim, które również napisała sama Patricia. Druga połowa utworów śpiewana jest w języku polskim, gdzie teksty dla Patricii napisali m. in. Andrzej Piaseczny i Karolina Kozak.

Materiał na płytę był nagrywany m. in. w Warszawie, Poznaniu, Los Angeles, Paryżu i Zürychu.


Źródło: www.netfan.pl/www.parlophonemusic.com