Reklama

  Patricia Kazadi prezentuje "Shake The World"

  Miniaturka„Shake The World” to czwarty singiel Patricii Kazadi promujący debiutancki album „Trip”. Właśnie odbyła się premiera teledysku. Klip, wyreżyserowany przez Mike’a Ho, został nakręcony w Los Angeles.

   

  Album „Trip” jest zapisem podróży Patricii na przestrzeni lat 2011-2013. Główną inspiracją do stworzenia krążka była moja podróż do Indonezji. Po tym jak zobaczyłam ludzi przepełnionych energią do życia i pozytywnym nastawieniem do świata - pomimo otaczającej ich biedy, klęsk żywiołowych i ciężkich warunków do życia - dało mi to do myślenia, że wiele rzeczy nie doceniamy i popadamy w pewnego rodzaju malkontentyzm. Chciałam coś z tym zrobić i nagrać album, który będzie przepełniony pozytywną energią, miłością do życia, motywacją do realizowania siebie, swoich pasji i ruszenia się z domu. Najlepiej odzwierciedla to utwór "Shake The World", który jest jednym z moich ulubionych na płycie.

  Zdjęcie

  Jest to zapis inspiracji, uczuć, emocji, które towarzyszyły mi na przestrzeni tych 2 lat. Utwór "Knock Knock" jest jednym z tych najbliższych mojemu sercu- to taki hymn dla kobiet reprezentujący „girl power” - w wielu sytuacjach musimy być silne, ale czasami brakuje nam już motywacji i mamy słabsze chwile. Ten utwór ma przypominać dziewczynom o tej wewnętrznej sile, którą każda z nas ma! Aby walczyć o swoje i być szczęśliwą. TRIP reprezentuje moja pasje do podróżowania, ale jest także podsumowaniem mojej 10-letniej podróży muzycznej, oczekiwania na wymarzoną pierwszą płytę. TRIP to także stan umysłu- ciekawa jestem w jaki TRIP zapędzi Was ta płyta!

   Większość utworów to własne kompozycje Patricii. Połowa płyty zawiera teksty w języku angielskim, które również napisała sama Patricia. Druga połowa utworów śpiewana jest w języku polskim, gdzie teksty dla Patricii napisali m. in. Andrzej Piaseczny i Karolina Kozak.

  Materiał na płytę był nagrywany m. in. w Warszawie, Poznaniu, Los Angeles, Paryżu i Zürychu.


  Źródło: www.netfan.pl/www.parlophonemusic.com

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4529946
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.