Armin z kolejną Złotą Płytą w Polsce!

MiniaturkaTen album to z całą pewnością najważniejsze klubowe wydarzenie roku. Słynny Holender ponownie mógł liczyć na wsparcie swoich polskich fanów, sięgając po drugą z rzędu Złotą Płytę w naszym kraju.

 

Album „Intense” to 15 niezwykle spójnych i dopracowanych kompozycji, które intrygują, fascynują i poruszają słuchaczy. Tak jak doskonałe intro „Intense”, w którym Arminowi partneruje słynna izraelska skrzypaczka Miri Ben-Ari, beat-ballada „Sound Of The Drums” z Laurą Jansen, mroczny i niezwykle klimatyczny instrumental „Last Stop Before Heaven”, czy przenikliwy „Love Never Came” z udziałem Richarda Bedforda. Trudno nie wspomnieć o przebojowych singlach „Beautiful Life” z Cindy Almą oraz „This Is What It Feels Like” z Trevorem Guthrie, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych singli w Polsce.

Okładka

26 listopada na półki sklepowe trafiła limitowana edycja specjalna albumu „Intense”, zatytułowana „More Intense”. Znajdziemy na niej oryginalny materiał, oraz bonusowy krążek z dwoma zupełnie nowymi utworami i 11 remiksami.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl