Reklama

  30-minutowy film Lany Del Rey “Tropico”

  MiniaturkaScenariusz do krótkometrażowego filmu zatytułowanego “Tropico” został napisany przez samą piosenkarkę Lanę Del Rey, natomiast za reżyserię odpowiedzialny jest Anthony Mandler.

   

  Fabuła filmu opowiada o odkupieniu, podczas gdy w tle usłyszymy takie utwory jak “Body Electric”, “Gods and Monsters” oraz “Bel Air” - pochodzące z reedycji albumu “Born To Die” – The Paradise Edition Lany Del Rey. W filmie “Tropico” wystąpili Lana Del Rey oraz Shaun Ross.

  Zdjęcie

  Lana stała się jedną z najbardziej ekscytujących i urzekających artystów na świecie! Jej debiutancki album “Born To Die” osiągnął status potrójnej platynowej płyty w Wielkiej Brytanii, a w Polsce jest już Diamentową Płytą. Album sprzedał się na świecie w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy, a samych singli sprzedało się 7 milionów kopii, łącznie z ostatnim „Young And Beautiful”, który pojawił się na soundtracku do filmu Wielki Gatsby, oraz z międzynarodowym przebojem „Summertime Sadness”. W ciągu ostatniego roku Lana koncertowała m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz w Ameryce Południowej, gdzie bilety na jej występy rozeszły się w ekspresowym tempie.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4293454
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.