Reklama

  Set DJ'a Akme na antenie radia Czwórka

  MiniaturkaW ramach czwartkowego wydania „DJ Pasma”, prezentującego występy z tegorocznego festiwalu Audioriver, 12.12 radiowa Czwórka zaprasza do wysłuchania setu Akme. Początek o godz. 21.00.

   

  Maciek Kochański aka Akme aka Fish At Night to warszawski DJ i producent muzyczny mocno osadzony w gatunkach minimal techno, dub techno i tech house. Choć jego intensywna przygoda z produkcją brzmień elektronicznych zaczęła się niedawno, z muzyką związany jest od zawsze. Od ponad 20 lat gra i komponuje na basie, a na scenie techno jest aktywny od 1995 roku. Pierwsze kroki w roli DJ’a Akme stawiał w kultowych warszawskich klubach, m.in. w Blue Velvet czy Lokomotywie.

  Zdjęcie

  Od zeszłego roku współpracuje z berlińskim labelem Resopal Schallware, skupiającym takich artystów sceny elektronicznej, jak: Robag Wruhme, Johannes Heil, Dapayk, MRI, Florian Meindl czy Fluxion, a także ze szwajcarsko-niemiecką wytwórnią Stäg Records oraz jednym z najprężniej działających polskich techno labeli – Nitodrum Records. Kochański ma na swoim koncie debiutancki album oraz trzy EP-ki. W kolejnych audycjach Czwórka zaprasza na sety Monoloc i Submotion Orchestra.


  Źródło: www.netfan.pl/www.polskieradio.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4642773
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.