Set DJ'a Akme na antenie radia Czwórka

MiniaturkaW ramach czwartkowego wydania „DJ Pasma”, prezentującego występy z tegorocznego festiwalu Audioriver, 12.12 radiowa Czwórka zaprasza do wysłuchania setu Akme. Początek o godz. 21.00.

 

Maciek Kochański aka Akme aka Fish At Night to warszawski DJ i producent muzyczny mocno osadzony w gatunkach minimal techno, dub techno i tech house. Choć jego intensywna przygoda z produkcją brzmień elektronicznych zaczęła się niedawno, z muzyką związany jest od zawsze. Od ponad 20 lat gra i komponuje na basie, a na scenie techno jest aktywny od 1995 roku. Pierwsze kroki w roli DJ’a Akme stawiał w kultowych warszawskich klubach, m.in. w Blue Velvet czy Lokomotywie.

Zdjęcie

Od zeszłego roku współpracuje z berlińskim labelem Resopal Schallware, skupiającym takich artystów sceny elektronicznej, jak: Robag Wruhme, Johannes Heil, Dapayk, MRI, Florian Meindl czy Fluxion, a także ze szwajcarsko-niemiecką wytwórnią Stäg Records oraz jednym z najprężniej działających polskich techno labeli – Nitodrum Records. Kochański ma na swoim koncie debiutancki album oraz trzy EP-ki. W kolejnych audycjach Czwórka zaprasza na sety Monoloc i Submotion Orchestra.


Źródło: www.netfan.pl/www.polskieradio.pl