Odzieżowa marka Dawida Kwiatkowskiego

MiniaturkaMając 17 lat jest jednym z najbardziej popularnych blogerów, piosenkarzy i gwiazd show biznesu. Na spotkania z nim przychodzą tłumy, chcące jedynie zrobić sobie zdjęcie lub podpisać nowy album.

 

Jego płyta już w przedsprzedaży osiągneła status złotej, a trasa koncertowa promująca wydawnictwo zapełnia największe kluby w całej Polsce. A teraz jeszcze zajął się projektowaniem odzieży. O kim mowa? Oczywiście o Dawidzie Kwiatkowskim. Marka #9893 (taki sam jest tytuł nowej płyty Dawida) to coś co pozwala mu jeszcze bardziej podzielić się ze swoimi odbiorcami swoim stylem, spojrzeniem na nowoczesny design i modę. Dawid nie poprzestał na podążaniu za trendami, tylko chce je kreować, a właśnie najlepszym sposobem na to jest produkcja własnej linii odzieżowej.

Okładka

Pierwsza kolekcja przygotowana we współpracy Dawida z uznanymi poznańskimi grafikami Piotrem Frątczakiem i Filipem Wendlandem to koszulki, bluzy oraz czapki, bezpośrednio korespondujące z nową płytą muzyka. Na nadrukach bez problemu fani odnajdą tytuły nowych utworów czy też fragmenty tekstów. Nie zabrakło też kąśliwej uwagi w kierunku hejterów, wobec których Dawid zawsze jest bezlitosny. Kolory dominujące w kolekcji to czernie, biele i granaty. Całość została uszyta w Polsce, selekcjonując najlepsze na rynku materiały wykonane w 100 procentach z bawełny. Ubrania od #9893 dostępne są w sprzedaży na oficjalnej stronie marki oraz na koncertach Dawida, wkrótce uruchomiona zostanie także dystrybucja hurtowa, co pozwoli firmie na pojawienie się na sklepowych półkach całego kraju.