"19-latek o głosie 50-latka" na BBC Sound Of 2014

MiniaturkaPoznajemy pierwszych laureatów plebiscytu BBC Sound Of 2014. Choć na nazwisko zwycięzcy trzeba będzie poczekać do piątku, pierwszym ujawnionym artystą wg BBC na najbliższy rok jest George Ezra.

 

To nie jedyne wyróżnienie – George"a nie zabrakło także na liście Brand New 2014 przygotowanej przez MTV. Wszystko wskazuje, że w najbliższym czasie będzie na ustach wszystkich – choć to dopiero początek jego kariery. Określany jako "19-latek o głosie 50-latka" artysta wydał do tej pory EP-kę, która w Wielkiej Brytanii dotarła do 6 miejsca na iTunes. Pochodzi z Bristolu i to tamtejszy oddział radia BBC jako pierwszy zainteresował się tym, co ma do powiedzenia. Dzisiaj usłyszeć można go w ogólnokrajowej BBC Radio 1 a do fanów Ezry zaliczają się czołowi radiowi prezenterzy, tacy jak Zane Love, Huw Stephens czy Fearne Cotton. Aktualnym singlem artysty jest tytułowy utwór ze wspomnianej EP-ki -„Did You Hear The Rain?”.

Zdjęcie

George Ezra na razie skupia się na intensywnym koncertowaniu a jego debiutancka płyta, inspirowana podróżami po Europie z gitarą w ręku, planowana jest na drugi kwartał 2014 roku.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl