UFly „White Rain” z udziałem Ilony Felicjańskiej

MiniaturkaAutorzy hitu zatytułowanego "Eclipse" - zespół UFly - powracają singlem "White Rain", do którego powstał właśnie teledysk z udziałem legendy polskiego modelingu Ilony Felicjańskiej.

Utwór "White Rain" to opowieść o wyimaginowanej miłości mężczyzny do kobiety. Jest to historia uczucia i więzi, której tak naprawdę nigdy nie było. Istnieje ona tylko w głowie mężczyzny i jest efektem jednostronnej miłości.

Zdjęcie

Klip w swoim wyrazie przypomina sen a cała historia zapętla się tzn. początek historii jest równocześnie jej końcem. Mglisty wyraz oraz nie do końca zrozumiałe sytuacje, które mają miejsce, jeszcze bardziej potęgują klimat rodem ze snu.

Utwór "White Rain" jest drugim singlem i zarazem zapowiedzią pierwszej płyty zespołu pod logiem UFly, której premiera przewidziana jest na wiosnę 2014 roku. Warto zaznaczyć że pierwszy singiel "Eclipse" szturmem zdobył serca słuchaczy i antenę wielu stacji radiowych w całej Polsce. W kultowym zestawieniu radia Eska Rock NRD zajął trzecie miejsce. Uznanie na scenach polskich i europejskich kapela zdobywa od dawna, ale w 2012 roku muzycy postanowili odświeżyć brzmienie a razem z nim zmienili nazwę z UnderGround Fly na UFly. Ta zmiana okazała się bardzo trafiona i zaowocowała wspólnym koncertem zespołu ze światową gwiazdą Alicia Keys, która osobiście wybrała UFly jako support swojego jedynego koncertu w Polsce.

Muzyka UFly jest określana jako "nieślubne dziecko Depeche Mode i U2".