Shakira prezentuje singiel nagrany z Rihanną

  MiniaturkaNa nowy album Shakiry przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale już teraz posłuchać możemy pierwszego utworu zapowiadającego to wydawnictwo: „Can’t Remember To Forget You” to duet z samą Rihanną.

   

  Utwór napisała Shakira, Rihanna, John Hill, Tom Hull, Daniel Ledinsky i Erik Hassle a wyprodukowali Shakira, John Hill i Kid Harpoon. Okładkę singla obie artystki ujawniły w zeszłym tygodniu na oficjalnych profilach w serwisach społecznościowych. Aktualnie Shakira kończy nagrywać nowy krążek wraz z najpopularniejszymi producentami na świecie, wśród których znaleźli się John Hill (Santigold, Jay Z, The Vaccines), Kid Harpoon (Florence + The Machine, Calvin Harris), Greg Kurstin (P!nk, Kelly Clarkson, Katy Perry), Steve Mac (Kelly Clarkson, One Direction), Mark Bright (Carrie Underwood, Rascal Flatts), Busbee (P!nk, Lady Antebellum, Katy Perry) i The Messengers (Pitbull, Chris Brown, Christina Aguilera). Premiera nowej, nie zatytułowanej jeszcze płyty została zapowiedziana na 25 marca b.r.

  Okładka

  Przypomnijmy, że ostatnia pozycja w dyskografii Shakiry to naszpikowana hitami płyta ‘Sale El Sol’, która w Polsce sprzedała się w ilości kwalifikującą ją do Podwójnej Platyny. Artystka w 2011 roku wystąpiła w łódzkiej Atlas Arenie a nasz kraj odwiedziła także rok później, towarzysząc narzeczonemu Gerardowi Pique przy okazji turnieju EURO 2012.


  Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4545397
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.