Reklama

  Paloma Faith powraca z Pharellem Williamsem

  MiniaturkaMamy do czynienia z jednym z największych muzycznych zaskoczeń tego roku. „Can"t Rely On You” to owoc współpracy Palomy Faith z bardzo popularnym muzykiem Pharrellem Williamsem.

  Para spotkała się podczas kostiumowego balu Met Ball w nowojorskim Metropolitan Museum, kiedy Pharrell sam podszedł do Palomy nucąc jej "New York". Zapisał jej numer i jeszcze tego samego wieczoru zaoferował współpracę. Kiedy wokalistka odesłała mu SMSa z pytaniem czy mówi poważnie, odpowiedział, że owszem – i wkrótce para nagrała utwór w studiu w Miami. „Can"t Rely On You” to nie tylko utwór napisany przez Pharrella – muzyk wyprodukował go i udziela się w nim osobiście, rzucając jakby od niechcenia zdanie “I don"t know what this world is coming to”.

  Okładka

  Singiel zwiastuje trzecią w karierze płytę studyjną Palomy Faith – "A Perfect Contradiction". Album zapowiadany jest jako powrót do soulowych korzeni wokalistki, inspirowany nagraniami Stax, Phila Spectora, dziewczęcych zespołów z lat 60-tych, wczesnym disco z lat 70-tych i soulem z lat 80-tych. Będzie to też najbardziej energetyczna płyta w karierze artystki.

  "A Perfect Contradiction" ukaże się w sprzedaży 4 marca b.r.


  Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4617050
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.