Wytwórnia MyMusic stworzy polski boysband

MiniaturkaW najbliższym czasie za sprawą wytwórni MyMusic ruszy oficjalny casting, który będzie miał na celu stworzenie nowego, polskiego boysbandu, składającego się z młodych i utalentowanych artystów.

 

"Jesteśmy mocno zdeterminowani i wiemy, że tego w Polsce brakuje. Młodzież chce, pragnie mieć swoich idoli, a nie ma nic lepszego jak paru idoli w jednym zespole Dlatego już na dniach razem z wytwórnią My Music zaczniemy szukać młodych artystów, którzy utworzą boysband. Wyłonimy czterech, pięciu chłopaków, którym zapewnimy profesjonalną obsługę menedżerską, promocję oraz możliwość wydania płyty. Zapewniam WAS - będzie ogień " - komentuje Igor Pilewicz, popularny menedżer polskich gwiazd.

Zdjęcie

"Dawid Kwiatkowski pokazał nam, jak bardzo młodzież potrzebuje nastoletnich idoli. Jaka to była wielka luka, niezagospodarowana w naszym kraju, a polski fan dotychczas, mógł tylko szukać swoich idoli zagranicą. W tym roku to się zmieni. Będziemy mogli też pochwalić się naszym, lokalnym boysbandem. Zapewniam, że razem z Igorem zrobimy Wszystko żeby nasza formacja mogła konkurować z zachodnimi gwiazdami, jak równy z równym " dodaje Remik - właściciel MyMusic.