Nowy klip Pokahontaz - fani mogą w nim zagrać!

MiniaturkaWydawnictwo MaxFloRec poszukuje statystów do najnowszego obrazka zespołu Rahima i Fokusa - Pokahontaz. Zdjęcia odbędą się już w najbliższą niedzielę, 2 marca 2014 roku, w Chorzowie.

 

Jeśli dysponujesz czasem, mieszkasz na Górnym Śląsku i chciałbyś przeżyć wyjątkową przygodę ze swoimi ulubionymi artystami, sprawdź szczegóły! Nie będzie żadnych rozbieranych scen, pocałunków czy ekstremalnych sportów. Nie wymagamy specjalnych zdolności aktorskich czy recytatorskich. To będzie nieme, ale zacne kino! – czytamy w humorystycznym ogłoszeniu na MaxFlo.pl. Aby zagrać w najnowszym klipie weteranów polskiej sceny hip-hopowej, wystarczy do najbliższego piątku: - poprawnie odpowiedzieć na pytanie: „W którym roku Rahim i Fokus zagrali pierwszy wspólny koncert pod szyldem Pokahontaz?”, - w kilku słowach uzasadnić, dlaczego to akurat Ty powinieneś otrzymać zaproszenie.

Zdjęcie

Odpowiedzi – wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu – należy wysłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z kopią na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule maila wpisując: „Klip Pokahontaz”. Podkreślamy, że termin nadsyłania zgłoszeń mija 28.02. Organizatorzy zastrzegają sobie kontakt wyłącznie z określoną grupą zainteresowanych – zaproszenia przewidziane są dla kilkunastu osób. Życzymy powodzenia i udanej zabawy!


Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl