Gwiazdy programów talent show w Warszawie?

MiniaturkaCo łączy artystów związanych z programami The Voice of Poland, Must be the music czy X-Factor? Kasię Moś, Mateusza Krautwursta, Antka Smykiewicza , Marcina Czyżewskiego, The Chance i Sound’n’Grace?

 

Szukamy odpowiedzi na to pytanie. Od połowy lutego na instagramie można znaleźć zdjęcia ze studia nagrań, garderoby i prób choreograficznych.

Oficjalnych informacji brak. Na razie na profilu codziennie pojawiają się nowe zdjęcia. Nie wiemy co myśleć, sądząc po liczbie zaangażowanych artystów i zdjęciach z prób, ale liczymy na coś większego, tym bardziej, że zaangażowanych jest tylu młodych ludzi, którzy ostatnio nie mogą narzekać na brak projektów.

Zdjęcie

Gospelowy Sound’n’Grace znany z „Mam Talent”, zajęty nagraniami w studiu materiału nad najnowszą płytę Mroza, znalazł czas by przyjechać do Warszawy. Kasia Moś zaledwie miesiąc temu debiutowała singlem „Zatracam się”, a również znalazła czas na udział w tym przedsięwzięciu. Jej talent wielokrotnie porównywano z możliwościami wokalnymi Edyty Górniak.

Na zdjęciach widzimy Mateusza Krautwursta, wokalistę, producenta i finalistę licznych programów talentowych, i Antka Smykiewicza, którzy rywalizowali ze sobą w finale "The Voice of Poland" (Mateusz był podopiecznym Kayah, a Antek – Piaska); jest też zespół The Chance – wspólne przedsięwzięcie uczestniczek „X Factora”, czyli połączonych przez jurorów kobiet o niezwykłych głosach i charyzmie: Magdy Adamiak, Agnieszki Latusek i Moniki Marcol – jest i Marcin Czyżewski, wielokrotny uczestnik „Szansy na sukces” i „Must be the music”, który jest chyba najbardziej kompletowanym przez internautów wokalistą w Polsce.

Co szykują? Może, że lada dzień podadzą więcej szczegółów.
L4FriendsMateriały: instagram.com/l4friends


Źródło: www.netfan.pl/www.nstagram.com/l4friends