Moś, Krautwurst i The Chance i cover "Get Down on It"

Miniaturka„Get Down on It” zespołu Kool and The Gang został nagrany przez artystów związanych z różnymi programami szlifowania talentów, takimi jak: „The Voice of Poland”, „Must be the music” czy „X-Factor”.

 

Kasia Moś, Mateusz Krautwurst oraz zespół The Chance spotkali się w studiu nagraniowym w Warszawie i stworzyli nową wersję słynnego przeboju z 1981 roku we współczesnej aranżacji stworzonej przez znanego producenta muzyki elektronicznej DJ'a Mafia Mike. Od połowy lutego na Instagramie związanym z projektem i profilach gwiazd można znaleźć zdjęcia ze studia nagrań, garderoby i prób choreograficznych. Mimo zapracowania, artystom udało się spotkać i połączyć pracę z pasją.

Zdjęcie

Kasia Moś zaledwie miesiąc temu debiutowała singlem „Zatracam się” zapowiadającym debiutancki album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Jej talent wielokrotnie porównywano z możliwościami wokalnymi Edyty Górniak. Mateusz Krautwurst, wokalista, producent i finalista "The Voice of Poland" z drużyny Kayah w nieoficjalnych rozmowach mówi, że pracuje nad nowym materiałem. Zespół The Chance – wspólne przedsięwzięcie uczestniczek „X Factora”, czyli Magdy Adamiak, Agnieszki Latusek i Moniki Marcol, połączonych przez jurorów kobiet o niezwykłych głosach i charyzmie dopełnia towarzystwa. Mówią, że to nie koniec efektów ich współpracy, choć unikają dzielenia się szczegółami.

Wypowiedzi artystów o atmosferze towarzyszącej nagrywaniu nowej wersji „Get Down on It”.
Kasia Moś „Bardzo się cieszę, że po raz kolejny miałam okazję współpracować z Mateuszem Krautwurstem, z którym znam się od paru ładnych lat. Dziewczyny z The Chance pokochałam jak siostry, spędziłyśmy ze sobą niezapomniany czas. Nie mogłabym wyobrazić sobie lepszej atmosfery do wspólnego tworzenia i pracy w studio.”

Mateusz Krautwurst: „Już długo borykam się ze zbyt małą ilością godzin w każdym dniu. Taka ilość pracy jest jednak bardzo budująca. Dla mnie udział Kasi Moś i dziewczyn z The Chance to chyba kluczowy powód, dzięki któremu udało mi się zaangażować we wspólny projekt. Jak zwykle okazało się też, że im więcej zadań, tym lepiej umiem się zorganizować”.

The Chance: "Wspaniale było nagrać ten cover w zupełnie nowym aranżu i z tak wspaniałymi artystami jak Kasia Moś i Mateusz Krautwurst. Z Mateuszem współpracujemy już od zeszłego roku, bardzo cenimy jego talent i profesjonalizm. Kasię poznałyśmy osobiście przy tym projekcie i pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia i usłyszenia. Mamy nadzieję, że "Get down on it" w naszym wydaniu porwie Was, tak jak porwał nas :). Mafia Mike - dzięki za niesamowity klimat podczas nagrywania!".


Źródło: www.netfan.pl/www.kasiamos.pl