Chada - "O własnych siłach" - zobacz klip

Miniaturka"O własnych siłach" to singiel promujący zapowiedziany na 25.04.2014 solowy album Chady. Utwór ukazujący warszawskiego rapera z nieco innej strony został wyprodukowany przez Paciora LA Wasted.

 

Zdjęcia do klipu powstały podczas jednej z przepustek w grudniu 2013 roku. Specjalne podziękowania dla Bartłomieja Sołtysa oraz tancerek, które wzięły udział w klipie (Monika Demkowicz i Agnieszka Basztabin). Perkusja: Rosa, gitara: Ordah. "Syn Bogdana" to czwarty solowy album Chady nagrany w całości w czasie 6-u przepustek, z których raper korzystał pod koniec 2013 roku odbywając 2-letnią karę pozbawienia wolności. Jest to pierwszy nagrany w taki sposób krążek w historii polskiego hip-hopu. Dziś pojawiła się możliwość zamówienia albumu w wersji 2CD. Premiera 25 kwietnia 2014 roku.

Zdjęcie

Utrudniony dostęp do studia nie zaważył na poziomie materiału, jaki został zarejestrowany na album "Syn Bogdana", a wręcz przyczynił się do większej samodyscypliny, zaangażowania i dążenia do perfekcji ze strony rapera. Muzycznie "Syn Bogdana" do krok w przód, za który odpowiadają tacy producenci jak Bob Air, The Returners, No Name Full Of Fame, Pacior aka LA Wasted, Donatan, PCN oraz Rockets Beats. Charakterystyczne pianino znane z "Procederu" zostało zastąpione ciężką, rockową gitarą.

Na płycie "Syn Bogdana" goście pojawiają się jedynie w trzech utworach. Są to tacy MC jak Ten Typ Mes, Pih, ZBUKU, Diox, Paluch, Zeus oraz Bezczel.


Źródło: www.netfan.pl/www.steprecords.pl