"Rehab" - Slums Attack prezentują najnowszy klip

MiniaturkaNiedawno swoją premierę miał najnowszy klip legendy polskiego rapu Slums Attack. Teledysk powstał do jednego z najpopularniejszych utworów SLU, pochodzącego z płyty „Reedukacja” utworu „Rehab”.

 

Zdjęcia do klipu powstały na terenie Poznania, Gliwic, Krakowa i Siemianowic Śląskich. Za zdjęcia i scenariusz odpowiada ekipa 9liter Filmy. Produkcja: Slums Attack, producentem wykonawczym jest Peja.

Po udanych koncertach Slums Attack na Wyspach, Rychu Peja wpadł w wir kręcenia klipów. – W zeszłym tygodniu skończyłem zdjęcia do klipu Azyla, udzielam się gościnnie w utworze „Kinder des Zorns”, który ukaże się na wydawanej w Niemczech płycie Pawła zatytułowanej „Leben Eines Fighters”.

Zdjęcie

Chwilę wcześniej zrobiliśmy klip z wydanej przez RPS Enterteyment płyty RDW do utworu „Bez względu na wszystko”, gdzie oprócz mnie gościnnie udziela się też M-Dot (Boston, USA) oraz Kroolik Underwood. Za 2 tygodnie nagrywam klip z kolesiem z Paryża De2S do utworu „Meme Avec Rien” z wydanej płyty pod tytułem „La vie est un featuring (Życie jest featuring'iem)”. Kolejne propozycje na zrobienie klipów z moim gościnnym udziałem wyszły od Reny („List do Peji”), KaeN-a („Nie ma miejsca”) i Bosskiego Romana („Druga połowa”). Aktualnie montujemy nagrany w trasie: videoklip do utworu „Trudny dzieciak” z 1997 r, który pojawił się na składance „20/20 Evergreen”. W dalszych planach jest zrobienie klipu do kawałka „20/20:.

Jednocześnie Peja nagrał gościnne zwrotki na albumy takich artystów, jak: White House (Kodex V), Lukasyno, PiH, Ten Typ Mes, Kriso/Gaca (projekt „Steel Banging”). oraz 4 nowe utwory z Jeru the Damaja na projekt o nazwie „Partners in Rhyme”.

Poza tym, praca nad solową płytą jako RPS nabiera tempa. Album „Książę aka. SLUMILIONER” w całości produkowany przez wrocławski duet White House ukaże się 13.09.14. W planach jest zrealizowanie ponad 20 premierowych utworów. Pierwsi ujawnieni goście na płycie to: AZ (NYC), Dono (TEWU) Śliwa, Gandzior oraz Hellfield - wokalista def-corowej kapeli Nekromer!

Kolejną informacją z obozu SLU jest to, że DJ. Decks przystąpił do prac nad solowym projektem o nazwie „Mixtape nr 5” - większość produkcji muzycznych przeszła już obróbkę i selekcję. Niebawem dowiemy się kto, oprócz Peji, pojawi się na płycie.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl