Klip RDW feat. M- Dot, Peja & Kroolik Underwood

MiniaturkaPionier trójmiejskiej scen, RDW udostępnił najnowszy klip zrealizowany do utworu „Bez względu na wszystko”, który pochodzi z wydanego w wytwórni RPS Enterteyment albumu „W żyłach rap mam”.

 

To pierwszy krążek z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem” „W żyłach rap mam” to pierwsza podwójna płyta wydana w RPS Enterteyment. Oprócz premierowych 17 numerów zawiera bonusowy cd z remiksami oraz jeszcze jeden premierowy numer. – Płyta wyprodukowana została w charakterystycznym dla moich poprzednich dokonań klasycznym stylu, na samplowanych bitach z dużą ilością scratchów – mówi o albumie RDW.

Zdjęcie

– Większość numerów zostało nagranych w gdańskim SelektaStudio, poza utworem „Marzenia” feat Analogia & Tomasina). Za brzmienie końcowe odpowiada ekipa Otrabarwa Studio. Płyta zawiera sporo refleksyjnych rozkmin, życiówek, to coś dla każdego fana dobrego klasycznego rapu – dodaje. Gościnny udział w kolejnym klipie promującym krążek udział wzięli: Peja jako RPS, Kroolik Underwood oraz raper MDOt.

– Jest to kolejny kawałek na płycie, jeden z mocniejszych i bardziej ulicznych – mowi RDW. – Ten numer puszczamy w oczekiwaniu na kolejny klip, który ma być na dniach kręcony. Płyta opowiada o sytuacjach miedzy piekłem a niebem. W życiu wybieramy między dobrem a złem, w tym utworze brudy miasta wchłaniają, zaś ci opisywani dokonują złych decyzji. Trzeba być czujnym i silnym psychicznie, by się nie zakręcić, trzeba myśleć i szlifować charakter, by nie dać się wchłonąć w te brudy i nie przegrać swego życia – dodaje.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl