Reklama

  50 Cent spotka się z fanami w Media Markt i Saturnie

  MiniaturkaNa początku kwietnia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd amerykańskiej sceny muzycznej, raper Curtis „50 Cent” Jackson, przyleci do Polski promować swoje profesjonalne słuchawki SMS Audio™.

   

  Fani będą mogli się z nim spotkać w wybranych sklepach Media Markt i SATURN. Podczas pobytu w Polsce artysta zaprezentuje polskiej publiczności swoją markę słuchawek SMS Audio™. Sygnowane przez 50 Centa słuchawki wprowadzą wielbicieli muzyki w nową epokę brzmienia. Produkt w klasie premium dedykowany jest wszystkim, którzy stawiają na najwyższą jakość dźwięku i modny design. Słuchawki SMS Audio™, których generalnym dystrybutorem na polskim rynku jest firma FG Poland, będą dostępne w Polsce w sklepach sieci Media Markt i SATURN już z końcem marca br. – do wyboru będzie aż 7 modeli w najmodniejszych kolorach.

  Zdjęcie

  W ramach promocji marki SMS Audio™ na początku kwietnia 50 Cent spotka się z fanami odwiedzając wybrane sklepy Media Markt oraz SATURN. Polscy konsumenci będą mieli okazję zapoznać się oferowanymi urządzeniami u źródła – zaprezentuje je sam artysta. Szczegóły dotyczące wizyty będą ujawnione już niebawem.

  Za całościową organizację wizyty 50 Centa w Polsce odpowiada firma FG Poland.


  Źródło: www.netfan.pl/www.tbwa-pr.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4642682
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.