Foster The People zamalowują Londyn!

MiniaturkaPremierze pierwszego singla z płyty "Coming Of Age" towarzyszył film z powstawania muralu w Los Angeles. Przedstawiał on okładkę "Supermodel" i zanotował już prawie 3 miliony odtworzeń na YT.

 

Zespół postanowił iść za ciosem i do drugiego singla z płyty – kompozycji "Best Friend" przygotował podobne video – tym razem z kulis powstawania malowidła na murze we wschodnim Londynie.

Okładka

Drugi w karierze Foster The People album p.t. "Supermodel" ukazał się w ubiegłym tygodniu. Zaskoczył zmianą brzmienia, ale krytycy i fani są zgodni, że zmiana ta wyszła na dobre. Garść cytatów z zachodnich recenzji: “Inne brzmienie, ale dalej niesamowite. Foster nie przestaje zadziwiać (Triple J), “determinacja w odkrywaniu nowych dźwięków zdecydowanie się im opłaciła” (Brag Magazine), „(Supermodel) to pomysłowa kontynuacja indie-dance-popowych rozwiązań produkcyjnych” (Beat Magazine). Krążek ukazuje się prawie 2 i pół roku od premiery słynnego debiutu "Torches", z takimi hitami jak "Houdini", "Call It What You Want" i przede wszystkim "Pumped Up Kicks".


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl