Zobacz najnowszy teledysk Sam Smith!

MiniaturkaSam Smith prezentuje swój drugi singiel zatytułowany “Stay With Me”. To porywającą ballada, która zapowiada bardzo długo wyczekiwany debiutancki album pod tytułem  “In The Lonely Hour”.

 

Ostatnie sześć miesięcy były bardzo intensywne dla Sama, który w tym czasie wygrał plebiscyt BBC Sound oraz BRITs Critics Choice Award. Jego debiutancki singiel “Money On My Mind” zadebiutował na pierwszym miejscu oficjalnej listy przebojów w Wielkiej Brytanii, tym samym został pierwszym laureatem nagrody Critics Choice, który zdobył #1 przy pierwszym singlu! Sam odniósł już wielki sukces nie tylko w swojej ojczyźnie, jak również po drugiej stronie Atlantyku, gdzie wystąpił m.in. w programie Jimmego Fallona razem z Disclosure i na wyprzedanych koncertach w Los Angeles i w Nowym Jorku w ramach festiwalu SXSW. Został również potwierdzony jako kolejna gwiazda jednego z najpopularniejszych programów talkshow w USA – Saturday Night Live.

Okładka

Singiel “Stay With Me”, epicka ballada o nieszczęśliwej miłości z emocjonalnym wokalem to idealna zapowiedź dla albumu “In The Lonely Hour”, na którym pojawią się także Fraser T Smith, Two Inch Punch, Eg White, Disclosure, Zane Lowe, Tourist czy Jimmy Napes.

Sam Smith nie zwalnia tempa i w nadchodzących miesiącach będzie dalej koncertował w Wielkiej Brytanii, Europie i w Ameryce Północnej. Jednak, aby zobaczyć go na żywo trzeba się spieszyć – jego koncerty wyprzedają się natychmiastowo! W lato Sam zaśpiewa na festiwalach – Bestival, T in the Park, V Festival oraz na koncertach w Somerset House i londyńskim Roundhouse. Na te ostatnie biletu już nie znajdziecie, gdyż wyprzedały się w zaledwie kilka godzin!