Reklama

  K2 spotka się z fanami w sobotę o 17.00

  MiniaturkaJuż w najbliższą sobotę w katowickim Silesia Crime Shopie debiutancki krążek promować będzie K2. Spotkanie rusza o godz. 17 przy ul. Wawelskiej 3 Na sklepowe półki ANATOMIA trafiła 4 kwietnia.

   

  Tego samego dnia w Krakowie odbył się MaxFloFest. Przy tej okazji K2 pierwszy raz zagrał utwory z solowego, legalnego krążka. Zdjęcia z wydarzenia zobaczyć można na Facebooku MaxFloRec.

  Zdjęcie

  Tydzień po premierze pojawia się okazja do zgarnięcia autografu na płycie i rozmowy z samym artystą. – K2 to moim zdaniem ewenement na polskiej, rapowej scenie muzycznej. On tą płytą przetarł nowe szlaki – komentuje ONS, organizator spotkania z ramienia Silesia Crime. – Warto więc skorzystać z okazji osobistego spotkania z K2. Przede wszystkim gwarantujemy słynną, śląską gościnność z doborową muzyką w tle. Reszta to spontan, z którego zapewne po mocnej cenzurze skleimy jakąś relację wideo – dodaje.

  Poniżej przypominamy pierwszy klip K2 po jego transferze z MaxFloLabu do MaxFloRec. Obrazek promuje album ANATOMIA, który 12.04. będzie można zdobyć w Silesia Crime Shopie przy ul. Wawelskiej 3 w Katowicach.


  Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4545465
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.