NeoMoMo: Projekt MoMo, Meli Koteluk i Mariki

MiniaturkaAnia MoMo Ołdak, Mela Koteluk i Marika spotkały się 10.04 w warszawskim Muzeum Neonów, aby nagrać pierwsze dwa odcinki nowego projektu muzycznego NeoMoMo, którego inicjatorką jest Ania Ołdak.

 

- Pomysł projektu narodził się dziewięć miesięcy temu. Zależało mi na połączeniu dźwięków ze światłem. Muzeum Neonów okazało się idealnym miejscem. Stare neony roztaczają niesamowitą, wielobarwną energię, która w połączeniu z muzyką w wydaniu akustycznym, tworzy niesamowity "neonowy" klimat - mówi pomysłodawczyni projektu NeoMoMo Ania Ołdak z zespołu MoMo. NeoMoMo jest połączeniem wywiadów z gośćmi z mini koncertem, w trakcie którego artyści wykonują w duecie utwór z repertuaru zespołu MoMo oraz z repertuaru gościa. W pierwszym odcinku usłyszymy "Melodię ulotną" Meli Koteluk i "Od Dzisiaj" zespołu MoMo. W drugim "Widok" Mariki oraz "Żonę" z repertuaru MoMo.

Zdjęcie

Wszystkie utwory zostały specjalnie zaaranżowane na harfę, wiolonczelę i instrumenty perkusyjne. Autorem aranżacji jest ceniony polski muzyk Tomasz Waldowski. W nagraniach udział wzięli Tomasz Waldowski (perkusja, chórki), Sandra Kopijkowska (harfa) i Krzysztof Lenczowski (wiolonczela), Ania MoMo Ołdak (ołdak), Mela Koteluk (wokal) i Marika (wokal). Premiera pierwszego odcinka NeoMoMo z udziałem Meli Koteluk jest planowana na początku maja. Materiał pojawi się na oficjalnym kanale YT zespołu MoMo. Reżyserem projektu są Alan Kępski i Ania MoMo Ołdak. Zdjęcia - Maciej Domagalski. Produkcją zajmują się Tomek Kamil Lipiński i Ania MoMo Ołdak.


Źródło: www.netfan.pl/Inf. prasowa