ALERGEN: Spór o studio z Donatanem i Cleo

  MiniaturkaNareszcie jest dostępna! Długo wyczekiwana płyta wschodzącego zespołu ALERGEN. Już za kilka dni, bo 10 maja 2014 roku trafi ona na półki najlepszych sklepów muzycznych w całej Polsce.

   

  Na krążku zawartych jest 13 utworów. Żeby ta liczba nie okazała się jednak pechowa to pod ukrytym numerem 14 zespół przygotował muzyczną niespodziankę. Utwór udało się zarejestrować w ostatnim momencie i rzutem na taśmę trafił on na krążek. Wszystko to odbyło się przy współpracy z Jarosławem Baranem, który miał swój udział przy produkcjach Donatana i Cleo. Wkrótce kawałek ten stanie się najnowszym singlem zespołu.

  Zdjęcie

  Nad ostatecznym brzmieniem płyty czuwali Piotr Matysiak oraz Marcin Limek znani ze współpracy z zespołem IRA. Muzykę skomponował wokalista i gitarzysta zespołu ALERGEN Paweł Nawrocki. Kawałki znajdujące się na płycie oscylują między gatunkami pop i rock łącząc w sobie melodyjność i mocniejsze gitarowe riffy. Sama płyta jest o miłości, codzienności, o wierze w swoje możliwości i pozytywnym nastawieniu do świata. Świetne brzmienie, zróżnicowane utwory, ciekawe aranżacje to atuty tej płyty. Niespodzianką jest także jeden z utworów skomponowany przez Bartosza Tomaszka, do którego tekst napisał Michał Zabłocki znany ze współpracy z Czesławem Mozilem i Grzegorzem Turnauem.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4642643
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.