Miramimania ogarnęła całą Polskę i nie tylko !

Miniaturka

Rok 2011 okazał się dla zespołu Mirami bardzo owocny i bogaty w niezwykłe osiągnięcia. Piosenki zespołu wdarły się przebojem na Europejski rynek muzyczny i w mgnieniu oka podbiły serca zwłaszcza Polaków i Czechów.

Wyniki z grudnia 2011 roku pokazały, że ciężka praca wykonana przez dziewczyny i ich zespół opłaciła się. Obok hitów światowej sławy piosenkarzy i piosenkarek, takich jak Rihanna, Pitbull, Adele, Shakira i inni, "Sexualna" została uznana za jeden z najlepszych hitów nadawych w Radiu ESKA – utwór zajął 23 pozycję w rankingu "Gorącej 100". Ponadto, dzięki fanom Radia RMF MAXXX, utwór "Sexualna" został wybrany jako jeden z czołowych dziesięciu klubowych hitów roku 2011. Osiągneła też bardzo dobry wynik w sprzedaży digitalowej.

Zdjęcie 

W Czechach już trzy utwory zespołu są transmitowane przez "Free Radio". Utwór "Sexualna" utrzymuje czwartą pozycję spośród najlepszych 100 utworów w tym kraju za 2011 rok. Piosenki "Miramimania" i "Love (Through Galaxies)" zajmują odpowiednio 27 i 88 miejsce.

Polscy kinematografowie nie mogli pozostać bierni wobec wszechogarniającej miłości do zespołu. Piosenka "Sexualna" została wybrana jako ścieżka dźwiękowa do filmu „Wyjazd integracyjny“.

Okładka 

Jednak największym i najważniejszym osiągnięciem – zarówno dla dziewczyn jak i ich fanów – było ukazanie się debiutanckiego albumu "Miramimania", z 11 utworami i pięcioma bonusami. Płyta została wydana w Polsce przez największą światową wytwórnię "Universal Music". Po zaledwie dwóch miesiącach od premiery krążka „Miramimania“, ZPAV ogłosił, że album osiągnął w Polsce status Złotej Płyty!