Brazylijczyk robi furorę na klubowych parkietach

MiniaturkaJuż we wtorek 21 lutego odbędzie się polska premiera płyty Michela Teló - "Na Balada". Młody artysta zasłynął utworem "Ai se eu te pego", który robi furorę na listach przebojów. Póki co krążek pobił wszelkie możliwe rekordy sprzedaży w Brazylii, gdzie Michel stał się mega gwiazdą. Z powodu ogromnego zainteresowania płyta ukaże się w Polsce tydzień wcześniej! Tego jeszcze nie było.

Michel Telo występował dotychczas w brazylijskim zespole Grupo Tradiçao. W 2008r. rozpoczął karierę solową, co okazało się świetną decyzją. Jednak sukces utworu w Brazylii artysty był tylko początkiem tego co miało się wydarzyć później - ogromnego międzynarodowego szaleństwa na punkcie "Ai se eu te pego". To optymistyczny, ciepły i pozytywny kawałek z charakterystycznym dźwiękiem akordeonu. Pokochał go cały świat.

"Ai se eu te pego" znają już wszyscy. Wiernym fanem jest również sam Christiano Ronaldo, który po strzelonym golu w meczu Realu Madryt przeciwko Málaga CF z radości odtańczył "Ai se eu te pego" na boisku. W jego ślady poszli m.in. Robinho, Marco Reus, a nawet nasz Adrian Mierzejewski. Czyżby kawałek miał zostać ochrzczony tegorocznym piłkarskim hymnem? Nagranie zaczęło piąć się na szczyty Europejskich listach przebojów. Michel Telo może poszczycić się numerem jeden aż w dziewięciu krajach Europy – m.in. Francji, Niemczech, Włoszech, a także w Polsce (#1 w iTunes i Muzodajnia.pl). A to jeszcze nie koniec !

Zdjęcie

"Ai se eu te pego" to numer jeden chociażby na  niemieckiej liście przebojów. Utwór utrzymuje miejsce pierwsze od dłuższego czasu. http://www.deutsche-dj-playlist.de/

Zdjęcie


Na iTunes są dostępne remiksy największego hitu ostatnich miesięcy. http://itunes.apple.com/it/album/ai-se-eu-te-pego-rudeejay/id501053655