"Love Step Dub", czyli Wet Fingers na kwasie

MiniaturkaDuet producentów Wet Fingers poraz kolejny startuje z nowym klipem. Tym razem do utworu "Love Step Dub". Tytuł kawałka to w skrócie LSD.  Utwór pojawił się w filmie "Big Love". Początkowo artyści nie mieli w planie tworzenia nowego teledysku , lecz głosy internautów na forach internetowych, którzy zwrócili uwagę na ten utwór, spowodowały, że Wet Fingers zmienili decyzję.

Zdjęcie

Klip jest nawiązaniem do pracy klubowego VJ, a także hołdem złożonym kulturze klubowej z przełomu wieków. Już sama nazwa utworu sugeruje związki psychoaktywne z muzyką, a klip dopełnia całości obrazu.

Wet Fingers to chyba najbardziej wszechstronni producenci w Polsce. Ich przeboje radiowe zna chyba każdy fan muzyki klubowej. Duet kojarzony jest także z samplowania polskiej muzyki i tworzenia muzyki do takich filmów jak "Sala Samobójców" czy właśnie "Big Love".

„Chcieliśmy aby ten klip był oderwany od rzeczywistości, nawiązywał do kwasowego tripu i otwierał kolejny etap w naszej twórczości“ mówi Dj Adamus z duetu Wet Fingers.