Remo is Back! - pierwszy oficjalny singiel z nowej płyty

Miniaturka

Remo Is Back to tytuł nowego albumu Remika, znanego już od ponad 17 lat jako Remo. Dziś przedstawiamy pierwszy oficjalny singiel z nadchodzącej trzeciej studyjnej płyty Remo. Do współpracy przy utworze Remik zaprosił Donia, Amilę, Przemka Puka, Ne!tana oraz Ewę Jach i tak oto powstał pierwszy w Polsce angielsko-polski klubowy numer:

Without You - Pozdro z piekła. Co na to wszystko pomysłodawca projektu? "Piosenka mimo bardzo rozpoznawalnego stylu muzycznego jest tak naprawdę eksperymentem. Pierwszy raz odważyliśmy się połączyć ze sobą dwa różnie brzmiące języki polski i angielski. Gdy komuś opowiadałem nad czym aktualnie pracujemy to chwytał się za głowę i komentował to słowami "Remik daj sobie spokój, to nie może się udać ".

Zdjęcie

Fakt, jesteśmy chwilę przed premierą, a ja cały czas mam mieszane uczucia. Zdaję sobie sprawę, że w tym przypadku będzie albo białe albo czarne, czyli albo totalna klapa, albo ogromny sukces. Jedno jest pewne - nie będzie to piosenka nijaka, o której nic nie będzie można powiedzieć, która będzie sobie leciała w radio i nie będzie rozpoznawalna. Ameryki nie odkrywam - tak jest zawsze z nowymi trendami, które chce się wprowadzić na rynek. Jest to bardzo ryzykowne, ale z racji tego, że kocham ryzyko - robię to, oddaję klip Remo ft. Doniu & Amila " Without You - Pozdor z piekła " w Wasze ręce. A Wy albo wywalcie to do kosza, albo bawicie się i tańczcie przy tym przynajmniej do końca wakacji - bo takie jest życie Hitów - półroczne :)." Remo Teledysk zrealizowała grupa Cam-L Studio. Zdjęcia odbyły się w poznańskim klubie Sharke.

 Źródło: netfan.pl